campusonline.com

Üniversite Sertifikalı Online Eğitimler

Türkiye'nin online kampüsü CampusOnline.com, bugün Türkiye'nin en prestijli üniversitelerin sertifikalı eğitimlerini 200.000+ öğrenci ulaştırıyor!

fizyodemi.com

Bildiğini paylaş, bilmediğini öğren!

Fizyoterapistler tarafından hazırlanmış içerikler, olgu sunumları ve webinarlar ile kendini geliştir.

Online Sertifika Yazılımı

isgpratik.net

Mevzuata %100 uygun online eğitimlerler.

Türkiye'nin ilk ve tek online iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri. Anlaşılması kolay, verimli yöntemlerle Kariyerinizde fark yaratın!

beyazbaretkariyer.com

İnşaat Sektöründe Kariyerini Geliştir!

Beyaz Baret Kariyer Akademisi, Türkiye’nin ilk ve tek online inşaat eğitimlerini sunan dijital bir eğitim ve sertifikasyon platformudur.

e-kampus.com

Türkiye'nin Dijital Kampüsü

Üniversitelerin İlgili Merkezleri ile anlaşmalar yaparak profesyonel gelişim ve meslek edindirme eğitimlerini uzaktan eğitim formatında kurumlara ulaştıran e-Öğrenme platformu.

evdeingilizce.com

Online ingilizce platformu

Video kayıtlarının yanında, etkileşimli eğitimlerle ingilizceyi daha zevkli hale getirdiğimiz, web kamerası ve telefonda İngilizce eğitimi için gerekli akışların sorunsuz yürütüldüğü bir sistem ortaya koyduk.

Pardus Eğitim Platformu

pardusegitim.org

Pardus Eğitim Platformu

Pardus ve Libre Office hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi, 100'den fazla eğitim videosu ve ücretsiz online eğitimlerle kolayca öğrenebilirsiniz.

yenibiris.com Online Eğitimler

Online Kariyer Eğitimleri

yenibiris.com kullanıcılarına yenibiris.com portalı altında kariyer eğitimleri sunarak CV lerini güçlendirmelerini sağladık. Kullanıcıları yenibiris.com‘dan kopmayacak şekilde kullanabilecekleri bir uzaktan eğitim yazılımı entegrasyonu yapıldı.

Kariyer Okulu

Online kariyer eğitimleri

Online bir dershane açmak ve yönetmek için gerekli alt yapıyı sağladık. Kariyerokulu.com 1 yıldan kısa sürede 6 farklı alt bayi ve 10.000 den fazla öğrenciye ulaştı.

Süper Etüt

K12 eğitim platformu

Öğrencilerin akıllı telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlarından ders çalışabilmesi için gerekli alt yapıyı sunmakla kalmadık, Kazanım veritabanı oluşturup, portalı öğrencinin rehber öğretmeni haline getirdik.

Vodie | Avrupa Birliği Projesi

Akademik Proje

Görme engelli bireylerin uzaktan eğitim ile mesleki eğitimi sağlandı.

Aktif Vatandaş | Tübitak

Akademik Proje

Farklı üniversitelerdeki eğitim fakültesi öğrencilerinin portal üzerinde dijital takip verileri kaydedildi. Yani hangi öğrenci hangi videoyu kaçıncı saniyesine kadar izledi, izledikten sonra hangi bağlantıyı tıkladı, hangi araştırmaları yaptı gibi bir çok bilgi işlenerek anlamlı proje çıktısı haline dönüştürüldü.