e-kampus.com

Türkiye'nin Dijital Kampüsü

Üniversitelerin İlgili Merkezleri ile anlaşmalar yaparak profesyonel gelişim ve meslek edindirme eğitimlerini uzaktan eğitim formatında kurumlara ulaştıran e-Öğrenme platformu.

Pardus Eğitim Platformu

pardusegitim.org

Pardus Eğitim Platformu

Pardus ve Libre Office hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi, 100'den fazla eğitim videosu ve ücretsiz online eğitimlerle kolayca öğrenebilirsiniz.

Online Deneme Sınavı

denemezamani.com

Türkiye'nin en büyük online sınav sistemi

17 farklı yayın evine ait 60.000 çözümlü sorudan oluşan, 230 farklı deneme sınavına online olarak katılabilirsiniz. Sınavı bitirdiğiniz an Türkiye geneli sıralamanızı ve İl bazında sıralamanızı görerek paylaşabilirsiniz.

evdeingilizce.com

Online ingilizce platformu

Video kayıtlarının yanında, etkileşimli eğitimlerle ingilizceyi daha zevkli hale getirdiğimiz, web kamerası ve telefonda İngilizce eğitimi için gerekli akışların sorunsuz yürütüldüğü bir sistem ortaya koyduk.

yenibiris.com Online Eğitimler

Online Kariyer Eğitimleri

yenibiris.com kullanıcılarına yenibiris.com portalı altında kariyer eğitimleri sunarak CV lerini güçlendirmelerini sağladık. Kullanıcıları yenibiris.com‘dan kopmayacak şekilde kullanabilecekleri bir uzaktan eğitim yazılımı entegrasyonu yapıldı.

Kariyer Okulu

Online kariyer eğitimleri

Online bir dershane açmak ve yönetmek için gerekli alt yapıyı sağladık. Kariyerokulu.com 1 yıldan kısa sürede 6 farklı alt bayi ve 10.000 den fazla öğrenciye ulaştı.

Süper Etüt

K12 eğitim platformu

Öğrencilerin akıllı telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlarından ders çalışabilmesi için gerekli alt yapıyı sunmakla kalmadık, Kazanım veritabanı oluşturup, portalı öğrencinin rehber öğretmeni haline getirdik.

Vodie | Avrupa Birliği Projesi

Akademik Proje

Görme engelli bireylerin uzaktan eğitim ile mesleki eğitimi sağlandı.

Aktif Vatandaş | Tübitak

Akademik Proje

Farklı üniversitelerdeki eğitim fakültesi öğrencilerinin portal üzerinde dijital takip verileri kaydedildi. Yani hangi öğrenci hangi videoyu kaçıncı saniyesine kadar izledi, izledikten sonra hangi bağlantıyı tıkladı, hangi araştırmaları yaptı gibi bir çok bilgi işlenerek anlamlı proje çıktısı haline dönüştürüldü.