Hikayemiz

2007 yılında web tabanlı yazılım geliştiren bir ekip olarak faaliyetlerimize başladık. 2009 yılında, Tübitak’ ın fonladığı “aktif vatandaş” projesine başladığımızda internetten eğitim vermek için modüler bir uzaktan eğitim yazılımı olmadığını fark ettik ve yazılım geliştirme süreçlerimizi dijital eğitim platformu geliştirmek yönünde dikeyleştirdik.

10 yıldır, sadece dijital eğitim ve dijital sınav teknolojileri üzerinde çalışıyoruz. Bu süre içinde 2 Milyondan fazla kişinin internetten eğitim almasını sağladık.

Bugün daha iyi yazılım geliştirme yollarını, uygulayarak ve başkalarının da uygulamasına yardım ederek ortaya çıkartıyoruz.

about us img

60.000 çözümlü soruyu saatler içinde sisteme yüklememizi sağlayan ve 7/24 beklentilerimizin üzerinde destek veren bir ekip.

testimonial img

Ali CANDAN

denemezamani.com, Genel Müdür

Başladığımız günden beri bizimle birlikte olan bilgitech, sistem altyapımızı projemiz ile paralel büyüterek bütçemizi verimli kullanmamızı sağladı. Bugün 20 üniversite ile iş birliği halinde, binlerce öğrenciye uzaktan eğitim veriyoruz.

testimonial img

İsmail CAN

e-kampüs.com, Yönetim Kurulu Üyesi

Bilgitech'i diğer bir çok yazılım firmasından ayıran, her zaman dürüst yaklaşım ile bize sadece ihtiyacımız olan çözümleri sağlaması oldu.

testimonial-img

Engin POLAT

egitim.web.tr, Kurumsallaşma Koordinatörü